قوانین و مقررات معنا

آشنایی با موسسه معنا

ضمن تشکر از انتخاب و همراهی شما. لازم به ذکر است، کلیه اصول و قوانین «موسسه معنا» براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می‌شود و مطالعه و آگاهی از آن به عهده کاربر می‌باشد. شرایط و قوانین، مربوط به تمام قسمت‌های سایت می‌باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت موظف به رعایت کلیه قوانین این سایت می‌باشد.

موضوع موافقتنامه برقراری شبکه‌‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، به وسیله خدماتی که سایت در اختیار آن ها قرار می‌دهد، اقدام به خرید کالا و خدمات می‌نمایند.

لازم به ذکر است، تنها مسئولیت پرداخت و هماهنگی حمل به عهده موسسه معنا می‌باشد. امور مربوط به مشاوره و ارزیابی فنی کالاها، سایت‌ها و فروشنده‌ها در حیطه خدمات ما نمی‌باشد و مسئولیتی در این خصوص برعهده سایت ما نمی‌باشد.

شرایط و نحوه عضویت در سایت

در خصوص اشخاص حقیقی، تنها افراد ۱۸ سال به بالا می‌توانند به عضویت موسسه معنا درآمده و از خدمات آن استفاده نمایند. افراد زیر ۱۸ سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وب سایت خرید کنند. اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت شده و از خدمات آن استفاده کنند.
برای عضویت در سایت نیاز به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از خدمات سایت، در گام اول می بایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نشانی و شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی و آدرس محل سکونت خود را در اختیار سایت موسسه معنا قرار دهید.

کاربران موسسه معنا می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن، ارائه خدمات به شما عزیزان دچار خلل خواهد شد و موسسه معنا هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده نداشته و کاربر مسئولیت خسارت وارده به موسسه معنا را عهده دار می‌باشد.
اطلاعات شخصی کاربران در سرور محافظت شده سایت ذخیره خواهد شد.

قبول سفارشات و تخمین قیمت سفارشات

ثبت سفارشات به دلایل متعددی ممکن است انجام نشود. در صورت بروز این مسئله، تیم موسسه معنا حق لغو هر سفارشی، در هر زمانی را دارد. در این شرایط، با مشتری تماس گرفته، اطلاعات لازم و مشکل به وجود آمده را با آن‌ها در میان گذاشته و سفارش را در صورت لزوم، با هماهنگی مشتری لغو خواهد کرد.
‏ تعداد و هر مطلبی درمورد سفارش‌ها، در زمان ثبت سفارش از مشتری دریافت می‌شود. در ثبت لینک و سفارش خود دقت نمایید. همچنین ممکن است در مواردی، ارائه اطلاعات و ارسال سفارش، توسط فروشنده، با خطا صورت گیرد که مسئولیت آن برعهده سایت نمی‌باشد. در بسیاری از موارد بازگرداندن امکان پذیر و مقرون به صرفه نیست.

‏زمان تحویل کالا

زمان تحویل سفارش در بیشتر موارد بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری می‌باشد. که ملاک این بازه زمانی از لحظه پرداخت مشتری در سایت است.

اختیارات سایت

موسسه معنا در صورت مشاهده فعالیت‌های غیر مجاز و ممنوعه در سایت، جهت جلوگیری از بروز مشکل، قادر به لغو و محدود کردن فعالیت کاربر خاطی می‌باشد. و در صورت لزوم می‌تواند مراتب را به مراجع قانونی گزارش دهد. درج هرگونه محتوای غیر اخلاقی و مغایر با شئونات ملی و اسلامی در وب سایت موسسه معنا ممنوع است. مسئولیت تخلف در این زمینه برعهده واردکننده اطلاعات است.

حق و حقوق سایت

کلیه حقوق در ارتباط با، نام «موسسه معنا»، دامنه «imtd.ir»، لوگو تجاری ثبت شده، خدمات ارائه شده در سایت، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری موسسه معنا بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.

تمامی حقوق برای موسسه توسعه مدیریت و فن مدیران عصر نادین اندیشه(معنا) محفوظ می باشد.کپی رایت 2021

>