کتاب معنا،‌ سفیر برند شما
لوگوی نشر کتاب معنا

اگر می‌خواهید حامی فرهنگی کتاب معنا باشید

حامی فرهنگی کتاب

اگر می‌خواهید به عنوان "حامی فرهنگی کتاب" شناخته شوید کافی است هزینه های چاپ اول کتاب را تقبل کنید. با این کار نام‌تان در مقدمه همه چاپ‌های کتاب به عنوان حامی ذکر خواهد شد.

خرید نسخه‌های یک چاپ

اگر دوست دارید نسخه‌های کتاب را با اسم و لوگوی خودتان به دیگران هدیه دهید یا آن‌ها را به فروش برسانید می‌توانید از نمونه‌های مختلف این طرح استفاده کنید.

حامی فرهنگی کتاب

شما در این طرح علاوه بر کمک به چاپ کتابی ارزش‌مند، نام خود را نیز در مقدمه کتاب به عنوان حامی فرهنگی، برای همیشه حک می‌کنید.نشر کتاب معنا به عنوان تشکر از حمایت شما، وظیفه خود می‌داند تا شما را به دوستداران کتاب معرفی‌کند.  کافی است مدل حمایتی خود را به دقت انتخاب کنید. 

اگر حامی فرهنگی کتاب، کل هزینه‌های تولید کتابی را که مستقلا به تایید شورای نشر کتاب معنارسیده است،  در چاپ اول تقبل نماید نامش در مقدمه در همه چاپ‌ها ذکر می‌شود.

50%

قیمت پشت جلد

65%

قیمت پشت جلد

40%

قیمت پشت جلد

خرید نسخه‌های یک چاپ

شما در این طرح علاوه بر کمک به نشر و گسترش کتابی ارزشمند، نام خود را نیز بر روی جلد کتاب حک می‌کنید. کافی است مدل خرید خود را به دقت انتخاب کنید. 

500 تا 1000

تعداد نسخه‌ها

2000 تا 5000

تعداد نسخه‌ها

1000 تا 2000

تعداد نسخه‌ها

اگر هنوز درباره چگونگی حمایت معنوی از چاپ کتاب ابهام دارید به پرسش و پاسخ‌های زیر مراجعه کنید

بله حامی فرهنگی می‌تواند در چاپ‌های بعدی نیز با پرداخت هزینه لوگوی خود را درج نماید.

بله می‌توان چنین سفارشی داشت اما لوگو به صورت طلاکوب بر روی جد کتاب درج شده هزینه‌های آن بر اساس تعداد نسخه محاسبه خواهد شد

بله مترجم،خریدار و حامی می‌توانند از خدمات نشر معنا استفاده کرده،سفارش ارسال کتاب به مقاصد مورد نظر خود را داشته باشند. باید توجه کنید که برای استفاده از این خدمات هزینه جداگانه دریافت خواهد شد و همچنین این خدمات صرفا برای تعداد بالای کتاب ارائه می‌شود.

بله نشر کتاب معنا می‌تواند در محل حامی، مراسم رونمایی از کتاب برگزار نماید. هزینه‌های آن بر اساس فعالیت‌های پیش بینی شده در مراسم رونمایی متفاوت خواهد بود. 

 حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "موسسه توسعه مدیریت و فن مدیران عصر نادین اندیشه ( معنا )" است. © 2021

منوهای نصب در پنل مدیریت

اگر بسته خرید شما شامل یکی از کتاب‌های معنا است، با وارد کردن کد تخفیف" کتاب معنا" از ارسال رایگان بهره‌مند شوید
This is default text for notification bar